Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Wylicytuj kameralny pokaz w kinie Kinematograf!

Wylicytuj kameralny pokaz w kinie Kinematograf!

Z okazji 31. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Małgorzata Moskwa-Wodnicka – Wiceprezydent Miasta Łodzi oraz Marzena Bomanowska – dyrektor Muzeum Kinematografii w Łodzi przekazały na licytację jedyny w swoim rodzaju kameralny pokaz filmowy w kinie Kinematograf, połączony z indywidualnym zwiedzaniem dawnego Pałacu Scheiblera.

Plansza w tematyce 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ramka z kolorowych liści, wewnątrz ciemno granatowe tło. W górnej części planszy, żółty napis: KAMERALNY POKAZ FILMOWY Z KINIE KINEMATOGRAF. Poniżej, biały napis: ORAZ INDYWIDUALNE ZWIEDZANIE DAWNEGO PAŁACU SCHEIBLERA.

Propozycja ta jest idealna nie tylko dla miłośników oglądania filmów na dużym ekranie, ale także dla wszystkich tych, którzy nie mają pomysłu na randkę czy zaręczyny. Zbliżające się Walentynki do doskonały pretekst do wzięcia udziału w licytacji. Film z taśmy 35 mm czy nowoczesnego projektora kinowego? O tym zdecyduje Zwycięzca licytacji, który w wyborze tytułu filmu może liczyć na pomoc Muzeum Kinematografii. 

To jednak nie koniec proponowanych atrakcji. Podczas indywidualnego zwiedzania muzeum, przewodnik pokaże Zwycięzcy miejsca zazwyczaj niedostępne dla zwiedzających oraz zdradzi sekrety zabytkowego budynku pałacu Karola i Anny Scheiblerów, czyli siedziby Muzeum Kinematografii w Łodzi. 

Kameralny pokaz filmowy w kinie Kinematograf oraz indywidualne zwiedzanie dawnego Pałacu Scheiblera można licytować na Allegro do 6 lutego 2023 r. 

Plansza w tematyce 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ramka z kolorowych liści, wewnątrz fragment wnętrza Kina Kinematograf. Z lewej strony ściana pełna klapsów filmowych, w centrum neon z napisem: KINO STUDYJNE KINEMATOGRAF.

Szczegóły dotyczące licytacji: 
Termin realizacji oraz tytuł filmu: do uzgodnienia ze Zwycięzcą licytacji, jednak nie później niż do 31 grudnia 2023.
Miejsce realizacji: Muzeum Kinematografii w Łodzi.
Dodatkowe koszty realizacji, np. transport, nocleg, wyżywienie pokrywa Zwycięzca licytacji.