Przejdź do treści

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami:

GODZINY OTWARCIA

Środa | 9-16
Czwartek | 9-16
Piątek | 9-16
Sobota | 11-18
Niedziela | 11-18
Poniedziałek | NIECZYNNE
Wtorek | NIECZYNNE

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

pl. Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź

zadzwoń/napisz do nas

Kasa muzeum i kina Kinematograf: 
(+48) 42 203 24 50
kasa@kinomuzeum.pl

• W przypadku pytań prosimy o kontakt od środy do niedzieli w godzinach otwarcia Muzeum Kinematografii w Łodzi i kina Kinematograf. 
• Dni i godziny otwarcia Kina Kinematograf – REPERTUAR.

Informacja muzealna oraz rezerwacja miejsc (zwiedzanie, zajęcia edukacyjne): 
tel. kom. (+48)  451 159 143
rezerwacja@kinomuzeum.pl

• W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. 

Sekretariat: 
(+48) 42 674 09 57
muzeum@kinomuzeum.pl

• W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. 

 

OBSERWUJ NAS

Dyrektor

Marzena Bomanowska
m.bomanowska@kinomuzeum.pl

Zastępca Dyrektora

Jakub Wiewiórski
j.wiewiorski@kinomuzeum.pl

Sekretariat

Emilia Piekoś
muzeum@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957

Dział Finansowo-Księgowy

Główny księgowy: Ewa Goszczyńska
e.goszczynska@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 123

Dział Organizacyjno-Administracyjny

kierownik działu: Wojciech Rudziński
w.rudzinski@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 130

Dział Obsługi
Ekspozycji

kierownik działu: Adam Dębowski
a.debowski@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 130

Dział Edukacji i Kultury Filmowej

kierownik działu: Magda Pelska
m.pelska@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 151

Dział Kina i Wydarzeń

kierownik działu: Anna Michalska
a.michalska@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 114

Dział Wystaw i Projektów

kierownik działu: Zuzanna Woźniak
z.wozniak@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 144

Dział Zbiorów

kierownik działu: Judyta Pawlak
j.pawlak@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 140

Dział Promocji i Rozwoju

p. o. kierownika działu: Karolina Czepkiewicz
k.czepkiewicz@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 143
tel. kom. 451 159 144

IT

Dariusz Gregorek
d.gregorek@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 134

Kadry

Izabela Piasecka
i.piasecka@kinomuzeum.pl
(+48) 42 6740957 wew. 115

Kasa muzeum i kina

rezerwacja@kinomuzeum.pl
+48 42 203 24 50
system zakupu biletów online

Inspektor ochrony danych

Krystyna Kołodyńska
tel: 537 222 781

Informacja muzealna oraz rezerwacja miejsc

rezerwacja@kinomuzeum.pl
tel. kom. (+48)  451 159 143