Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ. 20. ROCZNICA na ekranie kina Kinematograf w DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ. 20. ROCZNICA na ekranie kina Kinematograf w DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT

26.12, wtorek, godz. 18:15

To właśnie miłość w reżyserii Richarda Curtisa wraca na ekrany kin po 20 LATACH!!!  Załóżcie świąteczne swetry, zabierzcie świąteczny nastrój i rozsiądźcie się w kinie Kinematograf 26 GRUDNIA O GODZ. 18:15! Na ekranie CIEPŁA, SŁODKO-GORZKA, PRZEZABAWNA KOMEDIA ROMANTYCZNA!

Bilet: 17/19 zł do kupienia w kasie kina lub online. 

Młody mężczyzna w białej koszuli tańczy. Znajduje się w jasnym, ciepłym salonie. w tle meble, czerwone róże i uśmiechnięta kobieta.

To właśnie miłość (2003)
reżyseria: Richard Curtis

Dziesięć historii o miłości, a każda w innym wydaniu.

Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street… Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość… Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk… Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża… Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole… Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna… Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy… Starzejący się “wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam” gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę… Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia – z romantycznymi, zabawnymi i słodko – gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości. “To właśnie miłość” jest debiutem reżyserskim uznanego scenarzysty Richarda Curtisa, człowieka odpowiedzialnego za sukcesy takich filmów jak Notting Hill oraz Cztery wesela i pogrzeb.