Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Konkurs: Zrób kreatywne selfie

Konkurs: Zrób kreatywne selfie

Za nami pierwszy miesiąc z cyklem Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursJak wygrać voucher dla dwóch osób do kina Kinematograf lub na wystawę stałą i czasową w Muzeum Kinematografii w Łodzi?

Zrób kreatywne selfie, na którym będzie widoczny jeden z eksponatów umieszczonych na wystawach Muzeum Kinematografii w Łodzi. 

Następnie opublikuj je na swoim Instagramie wraz hasztagiem #łódźfilmowakonkurs i oznacz profil @muzeumkinematografii lub udostępnij zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebook’u (tutaj).

 

Na Twoją  fotografię czekamy do 28 lutego.
UWAGA! Możesz opublikować więcej niż jedno zdjęcie!

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu.

Błękitna plansza z białym napisem KONKURS. Nad napisem wyciągnięta dłoń trzyma aparat. W prawym górnym rogu logotyp Muzeum Kinematografii w Łodzi Czarna taśma filmowa w kształcie litery M. Łódź Miasto Filmu Unesco, 600 lat Łodzi.

Od 1 stycznia 2023 roku, przez cały rok kalendarzowy w mediach społecznościowych Muzeum Kinematografii (Facebook oraz Instagram) w ramach cyklu Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi pojawiać się będą informacje nt. Łodzi filmowej.

Projekt przygotowano we współpracy z filmpolski.pl