Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Konkurs: zmaluj filmową pisankę!

Konkurs: zmaluj filmową pisankę!

Kolejny miesiąc z cyklem Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi za nami. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursJak wygrać jeden z 3 karnetów na DKF Człowiek w Zagrożeniu oraz plakat filmu Wszystko wszędzie naraz?

Zmaluj pisankę z motywem filmowym.

Następnie opublikuj zdjęcie pisanki na swoim Instagramie wraz hasztagiem #łódźfilmowakonkurs i oznacz profil @muzeumkinematografii lub udostępnij zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebook’u. Swoją pracę możesz przesłać także na nasz adres email: konkurs@kinomuzuem.pl 

Na Twoją pracę czekamy do 30 kwietnia.

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu

Błękitna plansza z logotypami Muzeum Kinematografii, Łódź Miasto Filmu UNESCO, 600-lecia Łodzi oraz napisem konkurs. Po lewej stronie na środku złote jajko na środku.
Zielona plansza. Po lewej stronie czarny napis: 600 LAT ŁODZI, EX NAVICULA NAVIS. Po prawej stronie kontury różnych budynków i charakterystycznych łódzkich obiektów.

Inicjatywa kalendarium filmowego, publikowanego na social mediach i stronie internetowej Muzeum Kinematografii w Łodzi, powstała w ramach obchodów rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Nawiązując do filmowej historii miasta, nazywanego kiedyś HollyŁodzią, każdego dnia prezentujemy „kartkę z kalendarza”, która zawiera najciekawsze informacje związane z łódzką kinematografią. Wspominamy nie tylko sylwetki najważniejszych twórców i ich dzieła, ale także fakty mniej znane, które jednak odegrały znaczącą rolę w tworzeniu filmowego dziedzictwa Łodzi. 

Projekt przygotowano we współpracy z filmpolski.pl

Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi znajdziesz tutaj: