Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Konkurs: wakacje jak z filmu!

Konkurs: wakacje jak z filmu!

Kolejny miesiąc z cyklem Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi za nami. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursJak wygrać podwójną wejściówkę na dowolny seans do kina Kinematograf oraz jedną z naszych publikacji?

Napisz odpowiedź na następujące pytanie:
Gdzie i z jaką gwiazdą filmową chciałabyś/chciałbyś pojechać na wymarzone wakacje? Wybór uzasadnij.

Swoją odpowiedź opublikuj na naszym Instagramie lub Facebook’u pod postem konkursowym. Możesz przesłać ją także na nasz adres e-mail: konkurs@kinomuzuem.pl 

Na Twoją odpowiedź czekamy do 30 czerwca.

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu.

Błękitna plansza z białym napisem po prawej stronie KONKURS. Po lewej stronie rysunek plażowego parasola. W prawym górnym rogu logotyp Muzeum Kinematografii w Łodzi Czarna taśma filmowa w kształcie litery M. Łódź Miasto Filmu Unesco, 600 lat Łodzi.
Zielona plansza. Po lewej stronie czarny napis: 600 LAT ŁODZI, EX NAVICULA NAVIS. Po prawej stronie kontury różnych budynków i charakterystycznych łódzkich obiektów.

Inicjatywa kalendarium filmowego, publikowanego na social mediach i stronie internetowej Muzeum Kinematografii w Łodzi, powstała w ramach obchodów rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Nawiązując do filmowej historii miasta, nazywanego kiedyś HollyŁodzią, każdego dnia prezentujemy „kartkę z kalendarza”, która zawiera najciekawsze informacje związane z łódzką kinematografią. Wspominamy nie tylko sylwetki najważniejszych twórców i ich dzieła, ale także fakty mniej znane, które jednak odegrały znaczącą rolę w tworzeniu filmowego dziedzictwa Łodzi. 

Projekt przygotowano we współpracy z filmpolski.pl

Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi znajdziesz tutaj: