Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Konkurs: Najbardziej jesienny film

Konkurs: Najbardziej jesienny film

Kolejny miesiąc z cyklem Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi za nami. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursJak wygrać wejściówkę do kina Kinematograf na dowolny seans z bieżącego repertuaru? Uruchom filmową wyobraźnię i odpowiedz na pytanie:

Napisz, jaki Twoim zdaniem jest najbardziej jesienny film.

Odpowiedź uzasadnij i opublikuj ją na naszym Instagramie lub Facebook’u pod postem konkursowym. Możesz przesłać ją także na nasz adres e-mail: konkurs@kinomuzeum.pl 

Na Twoją odpowiedź czekamy do 30 listopada.

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu.

Jasnozielone tło. Na nim dynia i biały napis KONKURS. W prawym górnym rogu logotypy organizatorów i partnerów wydarzenia.
Zielona plansza. Po lewej stronie czarny napis: 600 LAT ŁODZI, EX NAVICULA NAVIS. Po prawej stronie kontury różnych budynków i charakterystycznych łódzkich obiektów.

Inicjatywa kalendarium filmowego, publikowanego na social mediach i stronie internetowej Muzeum Kinematografii w Łodzi, powstała w ramach obchodów rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Nawiązując do filmowej historii miasta, nazywanego kiedyś HollyŁodzią, każdego dnia prezentujemy „kartkę z kalendarza”, która zawiera najciekawsze informacje związane z łódzką kinematografią. Wspominamy nie tylko sylwetki najważniejszych twórców i ich dzieła, ale także fakty mniej znane, które jednak odegrały znaczącą rolę w tworzeniu filmowego dziedzictwa Łodzi. 

Projekt przygotowano we współpracy z filmpolski.pl

Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi znajdziesz tutaj: