Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » DKF Człowiek w Zagrożeniu: „Bezmiar” (2022)

DKF Człowiek w Zagrożeniu: „Bezmiar” (2022)

13 kwietnia (godz. 17:00) w Dyskusyjnym Klubie Filmowym Człowiek w Zagrożeniu pokażemy film Bezmiar (2022) w reż. Emanuele Crialese. Po seansie odbędzie się spotkanie z Aleksandrą Dulas z Fundacji SPUNK. Spotkanie poprowadzi psycholog Robert Milczarek (Seans Psychologiczny).

DKF Człowiek w Zagrożeniu: Bezmiar (2022), reż. Emanuele Crialese
oraz spotkanie z Aleksandrą Dulas z Fundacji SPUNK i Robertem Milczarkiem

13.04, czwartek, godz. 17:00 

Bilet: 25 zł do kupienia w kasie muzeum i online Kup bilet!

Zobacz zwiastun filmu:

Bezmiar (2022), 97′
reżyseria: Emanuele Crialese

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

Twarz kobiety pokazana z profilu. Wyrazisty makijaż. Dłonią dotyka policzka. W lewym górnym rogu napis 13.04.23, godzina 17:00, logotyp Muzeum Kinematografii w Łodzi. Czarna taśma filmowa w kształcie litery M, DKF Człowiek w Zagrożeniu: Bezmiar (2022), reż. Emnuele Crialese. W lewym dolnym roku napis: Spotkanie z Aleksandrą Dulas z Fundacji SPUNK oraz psychologiem Robertem Milczarkiem. W prawym dolnym rogu logotypy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Miasta łódź i Łódź: Miasto Filmu UNESCO.

Dyskusyjny Klub Filmowy Człowiek w Zagrożeniu jest dofinansowany ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz ze środków Miasta Łodzi.