Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Konkurs: Która bajka z dzieciństwa do dziś jest Twoją ulubioną?

Konkurs: Która bajka z dzieciństwa do dziś jest Twoją ulubioną?

Kolejny miesiąc z cyklem Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi za nami. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursJak wygrać podwójną wejściówkę na wystawę stałą Łódź Filmowa oraz jedną z naszych publikacji? Podejmij wyzwanie i odpowiedz na pytanie: 

Która bajka z dzieciństwa do dziś jest Twoją ulubioną? Odpowiedź uzasadnij.

Następnie opublikuj ją na naszym Instagramie lub Facebook’u pod postem konkursowym. Możesz przesłać ją także na nasz adres e-mail: konkurs@kinomuzeum.pl 

Na Twoją odpowiedź czekamy do 31 sierpnia.

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu. 

Plansza w kolorze morskim z białym napisem po prawej stronie KONKURS. Po prawo duży Miś Uszatek w białej piżamce.
Zielona plansza. Po lewej stronie czarny napis: 600 LAT ŁODZI, EX NAVICULA NAVIS. Po prawej stronie kontury różnych budynków i charakterystycznych łódzkich obiektów.

Inicjatywa kalendarium filmowego, publikowanego na social mediach i stronie internetowej Muzeum Kinematografii w Łodzi, powstała w ramach obchodów rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Nawiązując do filmowej historii miasta, nazywanego kiedyś HollyŁodzią, każdego dnia prezentujemy „kartkę z kalendarza”, która zawiera najciekawsze informacje związane z łódzką kinematografią. Wspominamy nie tylko sylwetki najważniejszych twórców i ich dzieła, ale także fakty mniej znane, które jednak odegrały znaczącą rolę w tworzeniu filmowego dziedzictwa Łodzi. 

Projekt przygotowano we współpracy z filmpolski.pl

Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi znajdziesz tutaj: