Przy użyciu gogli VR można oglądać produkcję „Nie kochać w taką noc” w reżyserii Tomasza Szafrańskiego w Małym Kinie na pierwszym piętrze Muzeum Kinematografii, na wystawie stałej „Łódź filmowa”! 
 
⭐ Z gogli można korzystać od czwartku do niedzieli, w cenie biletu do muzeum. Obsługa ekspozycji pomaga założyć gogle i czuwa nad przebiegiem projekcji.
⭐ Posiadamy 5 sztuk gogli, co oznacza, że naraz film może oglądać 5 osób. Film trwa 16 minut, więc jeśli akurat nie ma dostępnych gogli, można spokojnie dokończyć zwiedzanie wystawy i po kilku minutach wrócić na seans.
🎬 Produkcję można oglądać w ramach projektu Biura Programu Niepodległa pod hasłem „Niepodległa w kadrze”, który zakłada stworzenie krótkometrażowych produkcji w technologii Virtual Reality poświęconych wybitnym postaciom II RP.
 

Blask świateł, olśniewające kostiumy, akrobatyczna choreografia i gwiazda wieczoru: Aleksander Żabczyński (w tej roli Jacek Knap) czekają na widzów VR „Nie kochać w taką noc”! Żabczyński to artysta, co go nie trzeba przedstawiać, mężczyzna, co całuje dłoń pięknych madame, kocha w takie noce jak ta i na którego wady nie ma już rady. Tylko co, jeśli konferansjer Maniek (Dawid Dziarkowski) i kelnerzy pomylą damy, które przybywają na niezwykły wieczór rewii – piękną nieznajomą, będącą naprawdę Iną Benitą (Katarzyna Ptasińska) wezmą za żonę Marię, a żonę (Aleksandra Grzelak) za zwykłą wielbicielkę? Najuprzejmiejszy aktor II RP będzie się musiał nieźle natrudzić, by wyjść cało z tego ambarasu! Jak sobie poradził można zobaczyć w VR.

 

Zdjęcia z planu VR „Nie kochać w taką noc” Fot. Marcin Suder / BPN
Zdjęcia z planu VR „Nie kochać w taką noc” Fot. Marcin Suder / BPN