Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » LISTA UCZESTNIKÓW PROJEKTU 12 filmów na 120-lecie kina

LISTA UCZESTNIKÓW PROJEKTU 12 filmów na 120-lecie kina

Poniższa lista zawiera – w porządku alfabetycznym – nazwiska wszystkich 279 osób, które nadesłały ankiety.

Można również  zapoznać się z wykazem osób, których głosy uwzględniono w przygotowywaniu zestawień „branżowych”: 

REŻYSERZY
KRYTYCY
FILMOZNAWCY

A
Marcin ADAMCZAKŁukasz ADAMSKIMichał ARABUDZKIWojciech AUGUSTYNIAK

B
Łukasz BADULAFilip BAJONGrażyna BANASZKIEWICZAndrzej BARAŃSKI – Arkady BARSZCZ – Andrzej BARTAndrzej BEDNAREK  – Łukasz BISKUPSKIEwa BLADOWSKABeata BOGUŚ – Bogna BOHDANOWICZ – Marcin BORTKIEWICZEwa BRAUNIgor BREJDYGANTJacek BROMSKIBogusława BRONOWICKABalbina BRUSZEWSKAJustyna BUDZIK – Magda BUDZYŃ – Michał BUKOJEMSKIAndrzej BUKOWIECKIJerzy BYSTROWSKI

C
Jacek CEGIEŁKADorota CHMIELEWSKA – Paweł CHOCHLEW – Mikołaj CHROBOCZEKMonika CHYBOWICZEwa CISZEWSKAMariusz CISZEWSKIIlona COPIKKalina CYBULSKALesław CZAPLIŃSKIBartosz CZARTORYSKIJarosław CZEMBROWSKIPiotr CZERKAWSKIWeronika CZOŁNOWSKAAndrzej B. CZULDA

D
Wojciech DANOWSKIJakub DEMIAŃCZUKMaria DĘBSKABarbara DOMARADZKAPiotr DOMARADZKICzesław DONDZIŁŁOAleksandra DRZAŁ-SIEROCKASzymon DRZAŻDŻEWSKIElisabeth DUDAMichał DUDZIEWICZ – Piotr DUMAŁA – Darek DUŻYŃSKIJolanta DYLEWSKAPiotr DZIĘCIOŁŁukasz DZIĘCIOŁ

F
Jerzy FEDAKJacek FEDOROWICZ  – Milenia FIEDLERSławomir FIJAŁKOWSKIBartosz FILIPStanisław FIUK-CISOWSKIAndrzej FOGLERBarbara FRONCBartek FUKIET

G
Ewa GĘBICKAJózef GĘBSKIBarbara GIZARobert GLIŃSKIPrzemysław GLAJZNERMonika GŁOWACKAWiesław GODZIC  – Agata GOLAŃSKAKarolina GONTAJacek GRUDZIEŃBarbara GRZEGORZEKMariusz GUZEK

H
Alicja HELMAN  – Józef HEN  – Maciej HEN  – Jerzy HOFFMANAgnieszka HOLLAND

J
Filip JACOBSONSebastian JAGIELSKIKrzysztof JAJKOMałgorzata JAKUBOWSKAWitold JAKUBOWSKIMikołaj JAZDON – Alicja JUSZKIEWICZ

K – KO
Piotr KAŁUŻNYJarosław KAMIŃSKIPrzemysław KANIECKIGrzegorz KASDEPKEKatarzyna KASICADominika KAWCZYŃSKALeon KELCZMaciej KĘDZIELAWSKIJanusz KIJOWSKI – Magdalena KILIJAŃCZYK – Konrad KLEJSAPiotr KLETOWSKITomasz KŁYSJustyna KOBUSAndrzej KOŁODYŃSKIJanusz KOŁODZIEJAntoni KOMASA-ŁAZARKIEWICZ – Jakub KOPANIA – Natasza KORCZAROWSKA-RÓŻYCKAMikołaj KORZYŃSKIRafał KOSCHANYKarolina KOSIŃSKAHanna KOSIŃSKA-HARTOWICZKrzysztof  KOWALEWICZKrzysztof KOZŁOWSKI

KR – KZ
Zofia KRASZEWSKA – Karolina KRAWCZYŃSKA – Krzysztof KRĄKOWSKI – Maciej KRONENBERGMarek KRÓLAntoni KRÓLIKOWSKI – Jacek KRUCZKOWSKI – Bartosz KRUHLIKAdam KRUKAnna KRUPIARZ  – Grzegorz KRUSZEWSKISławomir KRYŃSKIMieczysław KRZELZdzisław KUCZYŃSKIOriana KUJAWSKATomasz KUKOŁOWICZPiotr KULESZABarbara KUROWSKAMarek KUSZCZAKDariusz KUŹMAPaulina KWIATKOWSKA

L
Monika LANGBorys LANKOSZMarcin LATAŁŁOMichał LENARCIŃSKIRyszard LENCZEWSKIMieczysław LEWANDOWSKIArkadiusz LEWICKIKonstanty LEWKOWICZBartosz LICHAWSKIMarek LISKrzysztof LOSKATadeusz LUBELSKIAndrzej LUTER

Ł
Magdalena ŁAZARKIEWICZJustyna ŁUCZAJ-SALEJ

M
Juliusz MACHULSKIŁukasz MACIEJEWSKIJanusz MAJEWSKILech MAJEWSKITomasz MAJEWSKIMariola MARCZAKKatarzyna MĄKA-MALATYŃSKAAnna MICHALSKAPiotr MIKUCKIKuba MIKURDAKamil MINKNERWanda MIROWSKAMagda MIŚKA-JACKOWSKA – Błażej MODER – Anna MROZOWSKA – Patrycja MYJAKOWSKA

N
Marta NIERADKIEWICZ  – Iwona NOWAK – Magdalena NOWIŃSKA – Ewelina NURCZYŃSKA-FIDELSKA

O
Michał OLESZCZYK – Krzysztof OLKUSZ – Andrzej ORZECHOWSKIRadosław OSIŃSKIAnna OSMÓLSKA-MĘTRAKJoanna OSTROWSKADorota OSTROWSKA-ORLIŃSKA

P
Jerzy PALACZMarek PALPUCHOWSKIJan Kanty PAWLUŚKIEWICZ – Urszula PIASECKA – Marcin PIEŃKOWSKIZdzisław PIETRASIK – Damian PIETRASIK – Grzegorz PIOTROWSKIWaldemar POKROMSKIMarek PROBOSZElżbieta PROTAKIEWICZAnna PRÓCHNIAKMaria PUŁASKA- BIAŁKOWSKA

R
Jacek RAKOWIECKISławomir ROGOWSKIDagmara ROMANOWSKAWeronika ROSATIAleksandra RÓŻDŻYŃSKAMarek RUDNICKI – Tadeusz Jacek RYBIŃSKI – Joanna RYBUS – Mateusz RZEŹNICZAK

S – SŁ
Marek SADOWSKIAndrzej SAPIJAJakub SASRenata SASRoman SAWKAIwona SIEKIERZYŃSKAAnna SIENKIEWICZ-ROGOWSKAMonika SIROJCPaweł SITKIEWICZGrzegorz SKORUPSKIDorota SKOTARCZAKJoanna SŁAWIŃSKA

SO – SZ
Henryk SOBCZAKBogdan SOBIESZEKTadeusz SOBOLEWSKIJakub SOCHAAndrzej SOŁTYSIKRoman SOWATomasz STANGIERSKIAllan STARSKIMałgorzata STĘPNIEWSKAJerzy STUHRRafał SYSKATadeusz SZCZEPAŃSKIPiotr SZCZEPAŃSKIJagoda SZELCJarosław SZODAEwa SZPONAR – Piotr SZULKIN – Wenancjusz SZUSTERKarol SZYMAŃSKIWitold SZYMCZYKMarek SZYRYK

Ś
Jakub ŚLÓSARZ – Paweł ŚMIETANKA – Krzysztof ŚWIREK

T
Monika TALARCZYK-GUBAŁAKatarzyna TARASAnna TASZYCKAWojciech TOMCZYKArkadiusz TOMIAK –  Maciej TRZEBEŃSKI

U – V
Michał URBANIAKJerzy USZYŃSKI – Patryk VEGA

W
Małgorzata WABIŃSKA – Małgorzata WALCZAK – Bartosz WARWAS – Jakub WIECZOREK – Dominik WIERSKIIzabela WIERZBIŃSKAJakub WIEWIÓRSKIMariusz WILCZYŃSKIPatrycja WŁODEKAndrzej  WOJCIECHOWSKIPiotr WOJCIECHOWSKIWojciech WOJTYSIAKAgnieszka WRANICZJanusz WRÓBLEWSKIAnna WRÓBLEWSKA

Z
Małgorzata ZAJĄCZKOWSKAJakub ZAJDELAndrzej ZALEWSKIKrystyna ZAMYSŁOWSKAKrzysztof ZANUSSIJanusz ZAORSKIKonrad J. ZARĘBSKIAnna M. ZARYCHTAPiotr ZAWADZKIStanisław ZAWIŚLIŃSKIPiotr ZAWOJSKIWiktor ZBOROWSKIGreg ZGLINSKINatasza  ZIÓŁKOWSKA-KURCZUKPiotr ZŁOTOROWICZMaria ZMARZ-KOCZANOWICZPiotr ZWIERZCHOWSKIKrzysztof  ZWOLIŃSKI

Ż
Łukasz ŻAL – Adam ŻUREK

Powróć do strony głównej projektu: