Przejdź do treści
Home » Wydarzenia » Konkurs: stwórz mem!

Konkurs: stwórz mem!

Kolejny miesiąc z cyklem Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi za nami. Z tej okazji przygotowaliśmy konkursJak wygrać jeden plakat do filmu Zabij to i wyjedź z tego miasta z autografem reżysera Mariusza Wilczyńskiego

Stwórz memw którym wykorzystasz kadr z polskiego filmu.

Następnie opublikuj go na swoim Instagramie wraz hasztagiem #łódźfilmowakonkurs i oznacz profil @muzeumkinematografii lub udostępnij zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebook’u. Swoją pracę możesz przesłać także na nasz adres e-mail: konkurs@kinomuzuem.pl 

Na Twoją pracę czekamy do 31 maja.

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu.

Błękitna plansza z białym napisem po środku KONKURS. Po prawej stronie rysunek mężczyzny w garniturze. W prawym górnym rogu logotyp Muzeum Kinematografii w Łodzi Czarna taśma filmowa w kształcie litery M. Łódź Miasto Filmu Unesco, 600 lat Łodzi.
Zielona plansza. Po lewej stronie czarny napis: 600 LAT ŁODZI, EX NAVICULA NAVIS. Po prawej stronie kontury różnych budynków i charakterystycznych łódzkich obiektów.

Inicjatywa kalendarium filmowego, publikowanego na social mediach i stronie internetowej Muzeum Kinematografii w Łodzi, powstała w ramach obchodów rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Nawiązując do filmowej historii miasta, nazywanego kiedyś HollyŁodzią, każdego dnia prezentujemy „kartkę z kalendarza”, która zawiera najciekawsze informacje związane z łódzką kinematografią. Wspominamy nie tylko sylwetki najważniejszych twórców i ich dzieła, ale także fakty mniej znane, które jednak odegrały znaczącą rolę w tworzeniu filmowego dziedzictwa Łodzi. 

Projekt przygotowano we współpracy z filmpolski.pl

Łódź filmowa. Kalendarium filmowe na 600-lecie Łodzi znajdziesz tutaj: